Google Translate

Wereldwijd | Netherlands


17/03/2014

Siemon introduceert LightStack ultra-high-density glasvezelpaneel

High Density Fiber LightStack

Siemon, een belangrijke leverancier van netwerkinfrastructuuroplossingen, heeft LightStack™, een ultra-high-density plug-and-play-glasvezelsysteem, uitgebracht. Dit end-to-end glasvezelsysteem combineert superieure prestaties en dichtheid met onovertroffen toegankelijkheid in een fraai vormgegeven moderne behuizing. Het systeem is ontwikkeld voor geavanceerde datacenters en SAN-omgevingen (Storage Area Network) en biedt een snelle, naadloze migratie naar geavanceerde 40- en 100Gb/s-applicaties.

LightStack heeft een unieke behuizing, waarvoor patent is aangevraagd. Hiermee kunnen 144 LC- of 864 MTP-glasvezelkabels in één rackunit worden ondergebracht. Zijn unieke horizontale kabelbeheer is geschikt voor zowel traditionele patchcorden als patchcorden in een uni-tube en het systeem is voorzien van eenvoudig te ontgrendelen, scharnierende voorklep voor volledige toegang. Innovatieve draaibare kabelbevestigingspunten op de achterkant van de behuizing zorgen voor de juiste buigradius.

Met een bodemplaat aan de achterzijde, dat naar binnenschuift voor gemakkelijke toegang tot de kabels terwijl de behuizingen op elkaar zijn gestapeld, biedt LightStack optimale toegankelijkheid. In uitgetrokken positie fungeert de bodemplaat als kabelscheiding tussen gestapelde behuizingen. Low-loss plug-and-play-modules kunnen ook gemakkelijk worden aangesloten of verwijderd vanuit zowel voor- als achterkant van de behuizing. De fraai vormgegeven en gemakkelijk te openen magnetische deur maakt korte metten met schadelijke knelpunten en biedt duidelijk zichtbare uitklapbare labels.

De ultrasmalle LightStack LC-to-MTP low-loss plug-and-play-modules, die leverbaar zijn in OM4 multimode en singlemode, bieden de laagste verliezen in de branche: 0,35 dB voor flexibele glasvezelkanalen. LightStack low-loss 0,2 dB 'MTP pass-through'-adapters zijn volledig gereed om 40- en 100Gb/s-applicaties te ondersteunen. Ze zijn leverbaar in uitvoeringen met twee, vier en zes poorten en worden aangeboden in op één lijn en tegenover elkaar liggende sleuteloriëntatie zodat ze geschikt zijn voor elke polariteitsmethode. In tegenstelling tot andere glasvezeloplossingen op de markt, ondersteunt LightStack ook 12-fibre 'LC pass-through'-adapterplaten voor gangbare 10 Gigabit Ethernet of Fibre Channel SAN-applicaties.

"Aangezien de huidige high-density datacenters van snelheden van 10 naar 40 en 100 Gb/s migreren, hebben ze low-loss glasvezelconnectiviteit nodig om meerdere gekoppelde verbindingen te ondersteunen voor flexibele patchingopties voor uiteenlopende afstanden en configuraties, zonder dat verliesbudgetten voor verbindingen worden overschreden. Tegelijkertijd moeten deze koppelingen gemakkelijk toegankelijk zijn en eenvoudig kunnen worden beheerd om snel en effectief wijzigingen te kunnen aanbrengen", verklaart Charlie Maynard, Fibre Optic Product Manager bij Siemon. "Met zijn superieure en unieke eigenschappen heeft ons nieuwe ultra-high-density LightStack-glasvezelsysteem alles in huis om de huidige en toekomstige uitdagingen op het gebied van glasvezelconnectiviteit het hoofd te bieden."

Voor backboneverbindingen heeft het LightStack-glasvezelsysteem next-generation en traditionele MTP-trunkkabels, leverbaar in OM3 en OM4 bend insensitive multimode en singlemode glasvezel. LC BladePatch van Siemon, met het unieke push-pull ontwerp van de connector, vormt een perfecte aanvulling op het nieuwe ultra-high-density LightStack-systeem, waardoor de toegankelijkheid nog meer wordt verbeterd. LightStack is ideaal voor koppeling aan actieve apparatuur vanuit interconnects of crossconnects zoals in SAN-applicaties en biedt tevens LC BladePatch®-to-MTP hybride trunks voor nauwkeurige bediening en eenvoudig plaatsen en verwijderen. LC BladePatch-jumpers en -trunks hebben een ontwerp met een smallere diameter waarbij de kabel zich in een uni-tube bevindt. Dit vergt minder kabelgootruimte, wat een gunstige invloed heeft op luchtstroming en energie-efficiency terwijl het gehele kabelbeheer wordt vereenvoudigd. De low-loss 12-fibre LC BladePatch®-to-MTP hybride trunks zijn leverbaar in zowel multimode als singlemode en in diverse verschillende lengten ter ondersteuning van actieve apparatuur, zoals Cisco Nexus, Cisco MDS en Brocade.

Voor meer informatie over het revolutionaire LightStack ultra-high-density glasvezelsysteem gaat u naar: www.siemon.com/LightStack.

Noot voor de pers
CLEAR Communications
Susann Bladwell, PR Consultant
M: +49 (0)176 7863 4709
E: sbladwell@clearcommunictions.de
Over Siemon
Siemon, opgericht in 1903, is een marktleider die gespecialiseerd is in het ontwerpen en produceren van hoogwaardige en hoogpresterende laagspannings-infrastructuuroplossingen en -diensten voor datacenters, LAN's en intelligente gebouwen. Siemon, waarvan het hoofdkantoor in Connecticut (VS) is gevestigd, heeft wereldwijde verkoop-, technische en logistieke expertise in 100 landen en is leverancier van een uitgebreid assortiment koper- en glasvezelbekabelingssystemen, cabinets, racks, systemen voor kabelbeheer, datacentervoeding en -koeling, en oplossingen voor intelligent infrastructuurbeheer. Siemon heeft meer dan 400 patenten op het gebied van gestructureerde bekabeling. Siemon Labs doet grote investeringen in R&D en de ontwikkeling van industriestandaarden. Het bedrijf onderstreept hiermee zijn langdurige betrokkenheid bij zijn klanten en de bekabelingsindustrie.
Siemon Interconnect Solutions (SIS) is een business unit van Siemon bestaande uit een team van toegewijde technische verkoopprofessionals die worden ondersteund door Siemon Labs, werktuigbouwkundigen, elektrotechnisch ingenieurs en technici op het gebied van signaalintegriteit, die zich bezighouden met het oplossen van verbindingsuitdagingen waarvoor branche en klanten zich gesteld zien. Siemon levert aangepaste netwerkinfrastructuuroplossingen aan OEM's, toonaangevende leveranciers, en resellers en systeemintegrators die toegevoegde waarde bieden. www.siemon.com/nl
Siemon Netherlands
36-48 Windsor Street
Chertsey
Surrey
KT16 8AX
United Kingdom
Tel:
+44(0)1932 571 771
Fax:
+44(0)1932 575 070
E-mail:
»info_nl@siemon.com
»Localiseer Siemon Distributeurs
Partners zoeken

» Geautoriseerde distributeurs zoeken

» Gecertificeerde installateurs en consultants zoeken

Cisco and Siemon

Cisco Technology Developer Partner


See Siemon in Cisco Marketplace:





© 1995-2018 Siemon | Privacy Policy

The Siemon Company
Siemon Business Park
101 Siemon Company Drive
Watertown, CT 06795-0400 USA
Phone:(1) 860.945.4200
Fax: (1) 860.945.4225