Google Translate

Wereldwijd | Netherlands


Persbericht - 04 november 2013

Siemon lanceert nieuwe low-loss plug-and-play-glasvezel

Siemon, een belangrijke leverancier van netwerkinfrastructuuroplossingen, brengt low-los versies van zijn standard-loss plug-and-play-kabelsystemen en -modules op de markt. Deze nieuwe producten, die een uitbreiding vormen van het glasvezelaanbod van Siemon, zijn ontwikkeld om datacentermanager te helpen die kampen met de huidige afnemende optisch-verliesbudgetten en om meerdere gekoppelde paren voor flexibele 10, 40 en 100 Gb/s-applicaties te ondersteunen.

De nieuwe low-loss plug-and-play-glasvezelsystemen zijn leverbaar op Siemon MTP® to MTP-haspels en -extenders, LC to MTP, SC to MTP plug-and-play-modules en LC to MTP-trunks Met behulp van XGLO® OM3 en OM4 multimode glasvezel van Siemon verbeteren ze insertion loss tot maximaal 0,20 dB voor MTP gekoppelde paren en 0,15 dB voor LC of SC gekoppelde paren; ver onder de industriestandaard van 0,75 dB per gekoppeld paar. De low-los plug-and-play MTP to LC of SC modules bieden nu een gecombineerd verlies van 0,35 dB en 0,20 dB voor MTP to MTP pass-through adapterplaten.

"Aangezien datacenterapplicaties migreren van snelheden van 10 naar 40 en 100 Gb/s, zijn verliesbudgetten voor glasvezelkanalen krapper geworden dan ooit", stelt Charlie Maynard, Fibre Optic Product Manager bij Siemon. "Tegelijkertijd zoeken datacentermanagers methoden om hun architectuur vlakker te maken met behoud van beheerbaarheid en flexibiliteit van glasvezelverbindingen. Dit vereist vaak het gebruik van meerdere gekoppelde paren binnen de channel ter ondersteuning van geschikte patchinggebieden waardoor verplaatsingen, toevoegingen en wijzigingen gemakkelijker kunnen worden uitgevoerd.

"Aangezien optisch-verliesbudgetten een groot probleem vormen in de huidige datacenteromgevingen, kunnen de low-los plug-and-play-glasvezeloplossingen van Siemon datacentermanagers de verliesruimte geven die ze nodig hebben voor hun gemoedsrust en complete flexibiliteit wanneer ze de nieuwste, zeer snelle applicaties implementeren", concludeert Maynard.

Dankzij het gebruik van hoogwaardige ferruletechnologie en de uitstekende productiekwaliteit van Siemon in combinatie met de verbeterde optische prestaties van de MTP-connector vergemakkelijken de nieuwe low-loss plug-and-play-oplossingen de migratie naar 40- en 100Gb/s-applicaties. Ze bieden tevens flexibele patchingopties voor uiteenlopende afstanden en infrastructuurconfiguraties, plus echte plug-and-play-mogelijkheden zonder de beperkingen van optisch-verliesbudgetten die worden overschreden.

Deze in de fabriek afgemonteerde en geteste low-loss oplossingen, die leverbaar zijn in diverse configuraties en poortaantallen, passen perfect in alle glasvezelbehuizingen van Siemon en in verticale Zero-U-patchpanelen in de VersaPOD®-datacenterkast. Elke plug-and-play-module en adapterplaat biedt toegang tot de clip met één vinger, wat een uitkomst is voor high-density patchingomgevingen. Bovendien worden standaard hoogwaardige ceramic alignment sleeves geleverd bij alle glasvezeladapters van Siemon. Deze bieden uitstekende prestaties, die metalen of kunststof uitlijningskousen ver overtreffen.

Lees meer over de low-loss plug-and-play oplossingen van Siemon op: www.siemon.com/plug-and-play

Noot voor de pers
CLEAR Communications
Susann Bladwell, PR Consultant
M: +49 (0)176 7863 4709
E: sbladwell@clearcommunictions.de
Over Siemon
Siemon, opgericht in 1903, is een marktleider die gespecialiseerd is in het ontwerpen en produceren van hoogwaardige en hoogpresterende laagspannings-infrastructuuroplossingen en -diensten voor datacenters, LAN's en intelligente gebouwen. Siemon, waarvan het hoofdkantoor in Connecticut (VS) is gevestigd, heeft wereldwijde verkoop-, technische en logistieke expertise in 100 landen en is leverancier van een uitgebreid assortiment koper- en glasvezelbekabelingssystemen, cabinets, racks, systemen voor kabelbeheer, datacentervoeding en -koeling, en oplossingen voor intelligent infrastructuurbeheer. Siemon heeft meer dan 400 patenten op het gebied van gestructureerde bekabeling. Siemon Labs doet grote investeringen in R&D en de ontwikkeling van industriestandaarden. Het bedrijf onderstreept hiermee zijn langdurige betrokkenheid bij zijn klanten en de bekabelingsindustrie.
Siemon Interconnect Solutions (SIS) is een business unit van Siemon bestaande uit een team van toegewijde technische verkoopprofessionals die worden ondersteund door Siemon Labs, werktuigbouwkundigen, elektrotechnisch ingenieurs en technici op het gebied van signaalintegriteit, die zich bezighouden met het oplossen van verbindingsuitdagingen waarvoor branche en klanten zich gesteld zien. Siemon levert aangepaste netwerkinfrastructuuroplossingen aan OEM's, toonaangevende leveranciers, en resellers en systeemintegrators die toegevoegde waarde bieden. www.siemon.com/nl
Siemon Netherlands
36-48 Windsor Street
Chertsey
Surrey
KT16 8AX
United Kingdom
Tel:
+44(0)1932 571 771
Fax:
+44(0)1932 575 070
E-mail:
»info_nl@siemon.com
»Localiseer Siemon Distributeurs
Partners zoeken

» Geautoriseerde distributeurs zoeken

» Gecertificeerde installateurs en consultants zoeken

Cisco and Siemon

Cisco Technology Developer Partner


See Siemon in Cisco Marketplace:





© 1995-2018 Siemon | Privacy Policy

The Siemon Company
Siemon Business Park
101 Siemon Company Drive
Watertown, CT 06795-0400 USA
Phone:(1) 860.945.4200
Fax: (1) 860.945.4225